wtorek, 10 marca 2015

3 pokojowe mieszkanie w Gdyni Dąbrowa, nowe budownictwo.


3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Dąbrowa, 
w kameralnym budynku z 2006 roku. 

Teren ogrodzony, wjazd na pilot, 
komórka lokatorska, garaż.

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie dzielnicy Gdyni Dąbrowa – idealne dla osób, które poszukują nowoczesnego mieszkania z garażem, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych, w dobrze skomunikowanej dzielnicy, blisko trójmiejskiej obwodnicy.

Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w budynku zrealizowanego w 2006 roku przez INVEST SARKO, przy ul. Gorczycowej nr 24, w Gdyni Dąbrowa. Obok las i liczne ścieżki rekreacyjne, domy szeregowe, szkoła. Dzielnica jest bardzo dobrze zorganizowana, mieszkańcy mają do dyspozycji cieszące się bardzo dobrą opinią ośrodek zdrowia, szkoły i przedszkola, sklepy osiedlowe i market Tesco przy obwodnicy.

Budynek jest dwuklatkowy, zawiera 15 mieszkań, został starannie wykonany, o czym świadczy aktualny stan, wewnątrz zadbane, szerokie klatki schodowe. W przyziemiu znajdują się garaże, a teren wokół budynku – z ogrodem, placem zabaw, dodatkowymi miejscami postojowymi – został ogrodzony. Wjazd na teren posesji poprzez bramę na pilot, w mieszkaniu zainstalowany wideofon z kamerą przy bramie i w klatce schodowej.

Lokal mieszkalny położony jest na dwóch kondygnacjach. Powierzchnia całkowita (wraz ze skosami) wynosi 112 m2, w tym powierzchnia użytkowa pierwszej kondygnacji 54,82 m2, gdzie mieści się duża jasna sypialnia (12,7 m2), pokój dzienny (ok. 18 m2) z wyjściem na taras, jasna kuchnia (7,5 m2) częściowo połączona z pokojem dziennym, duża jasna łazienka (5,5 m2), przestronny przedpokój z drewnianymi schodami na poddasze. Poddasze stanowi otwartą jasną przestrzeń gdzie zaaranżowano sypialnię z garderobą pod skosami (powierzchnia całkowita poddasza 56 m2, powierzchnia użytkowa ok. 10 m2).

Na pierwszej kondygnacji zamontowano wysokiej jakości okna firmy REHAU, które zapewniają ciszę, chronią przed utratą ciepła, pozwalają na oszczędność na wydatkach na ogrzewanie. Na poddaszu 3 drewniane okna połaciowe.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na parterze (o pow. 2,4 m2). W przyziemiu budynku znajduje się garaż (pow. 17,4 m2), dla którego została założona oddzielna księga wieczysta (podana w ofercie cena mieszkania nie obejmuje ceny garażu).

Atutami nieruchomości są: jasne, nowoczesne wnętrza, widok z okien i tarasu na zieleń, bliskość terenów rekreacyjnych, zadbany budynek i teren wokół budynku, garaż i miejsca postojowe na ogrodzonym, zadbanym terenie.

Niskie koszty eksploatacyjne - czynsz administracyjny z wodą, kanalizacją, wywozem śmieci, wynosi ok. 300 zł, do tego energia elektryczna i ogrzewanie elektryczne dwutaryfowe . Mieszkanie jest tanie w utrzymaniu, bo średnie miesięczne rachunki za opłaty administracyjne, czynsz, wodę, ogrzewanie, energię elektryczną wynoszą łącznie ok. 600-650 zł.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń, bo mieszkanie jest wyjątkowe.

Kontakt:
Joanna Jażdżewska
tel. 792 750 821
e-mail: gdynia@freedom-nieruchomosci.pl

Zapraszamy do naszego Oddziału w Gdyni przy Placu Kaszubskim 7/13
www.freedom-nieruchomosci.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz