poniedziałek, 6 maja 2013

Wyjątkowy apartament w centrum Gdyni !


Salon 35,6 m2 połączony z aneksem kuchennymBiokominek w salonie

Połączenie piękna z funkcjonalnością!Ozdobne kasetony na ścianie to jednocześnie drzwi szafek
pojemnej  zabudowy dwóch ścian salonu.Aneks kuchenny oddzielony od salonu miedzianą ścianką 


Ozdoba kuchni - miedziany kran

Hall 12,6 m2, podłoga wyłożona kamiennymi płytami

Jedna z dwóch jasnych sypialni z garderobą i dwoma balkonami Łazienka 9,2 m2 z dużą kabiną prysznicowąKran firmy Hansa

Druga z sypialni, z zabudową po obu stronach pomieszczenia


Warto powiększyć to zdjęcie aby obejrzeć mapę na drzwiach zabudowy


Na sprzedaż apartament w centrum Gdyni, urządzony z akcentami nawiązującymi do żeglarstwa – idealny dla osób ceniących elegancki minimalizm wnętrz oraz wysoką jakość materiałów wykończeniowych.

Budynek położony jest w centrum Gdyni, został wybudowany został w 2009 r. i otrzymał nazwę Casa Leonardo. W klatce schodowej jest tylko 6 mieszkań, w przyziemiu mieści się hala garażowa. Klatki schodowe i pomieszczenia wspólne budynku zostały estetycznie i starannie wykończone. Aby zadbać o komfort wszystkich mieszkańców zamontowano cichobieżną windę, a szyb windowy nie przylega do żadnego z mieszkań.

Apartament położony jest na 2 piętrze, ma 87,4 m2 pow. użytkowej, składa się z salonu 35 m2 z biokominkiem, aneksu kuchennego otwartego na salon, trzech balonów, dwóch przestronnych jasnych sypialni, garderoby, łazienki 9 m2 z dwuosobową kabiną prysznicową.

Pomieszczenia wyposażono w indywidualnie zaprojektowane meble ze zdobieniami nawiązującymi do narzędzi nawigacyjnych. Do wykończenia podłóg i ścian zastosowano wysokiej jakości materiały wykończeniowe jak: mahoń, kamień, miedź. Wykończenia ścian i zabudowy wnęk łączą w sobie piękno z funkcjonalnością, np. białe kasetony zdobiące ściany salonu to drzwi szafek pojemnej zabudowy ścian (jak na załączonych zdjęciach). W zabudowę salonu wmontowano biokominek, a także TV, głośniki i sprzęt RTV. Mieszkańcy apartamentu mogą cieszyć się gładką, uporządkowaną i jednocześnie praktyczną przestrzenią salonu. Wyposażenie łazienki - Villeroy and Boch oraz Hansa. Szczegóły dot. wyposażenia apartamentu wraz z listą i opisem urządzeń - dla osób zainteresowanych ofertą zakupu. Właściciel mieszkania dysponuje miejscem postojowym w hali garażowej pod budynkiem.

Godne uwagi są bardzo niskie opłaty miesięczne jakie ponosi właściciel apartamentu. Czynsz miesięczny za mieszkanie z miejscem w hali garażowej, wodą zimną, ciepłą oraz ogrzewaniem miejskim wynosi ok. 370 zł w sezonie letnim i 550 zł w sezonie zimowym.

Atutem mieszkania jest elegancki styl wnętrz, wysoka jakość materiałów wykończeniowych i wyposażenia, cisza panująca wewnątrz, pomimo położenia w centrum miasta, lokalizacja: 10 min. pieszo do lasu i ścieżek rekreacyjnych Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, 1,5 km do Bulwaru Nadmorskiego, Skweru Kościuszki, Mariny Gdynia.

Podana cena sprzedaży zawiera podatek 8% VAT, czyli prywatny Nabywca nie zapłaci podatku 2% PCC od zakupu, oszczędzając w ten sposób ok. 16.000 zł.

Kontakt w sprawie szczegółów oferty oraz umówienia się na prezentację:
Tel.: +48 792 75 08 21
freedom nieruchomości – Oddział w Gdyni, ul. Świętojańska 134
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz