czwartek, 5 marca 2015

Mieszkanie nad morzem, we Władysławowie.


Mieszkanie nad morzem (w Władysławowie) 
poszukuje nowego Właściciela!

Pozwoli odpocząć nowym Właścicielom lub zarobić jeśli zostanie wynajęte turystom. Jest tanie w eksploatacji.

Na sprzedaż mieszkanie we Władysławowie, w nowej, zadbanej kamienicy, z miejscem postojowym na ogrodzonym terenie wokół budynku. Lokal idealny do zamieszkania, własnego wypoczynku lub pod najem dla licznie przybywających do Władysławowa turystów.


Władysławowo to miasto o rozbudowanej ofercie rekreacyjnej: baseny, SPA, ośrodki sportowe, w tym ośrodek przygotowań olimpijskich Cetniewo, zagospodarowane strzeżone plaże, kluby windsurfing i kitesurfingu, Ocean Park – pełen figur zwierząt oceanicznych, Muzeum Motyli, Aleja Gwiazd Sportu, rejsy z Portu Rybackiego, wyprawy na połów dorsza wędką, liczne place zabaw i rekreacji – dla osób w każdym wieku.


Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy o nazwie „Maja”, przy ul. Sterowej 10 we Władysławowie. Teren wokół budynku jest ogrodzony, za ogrodzeniem miejsca parkingowe, w tym jedno przypisane do mieszkania oraz plac zabaw. Okolica jest zadbana, między budynkami widok na morze, blisko park, plac zabaw i rekreacji dla osób w każdym wieku (3 min. pieszo), Ocean Park ( 4 min. samochodem, 20 min. pieszo), basen w ośrodku sportowym Cetniewo (3 min. samochodem, 10 min. pieszo), plaże nad zatoką (5 min. samochodem, 17 min. pieszo), pełne morze – do 20 min. pieszo, 5 min. samochodem.


Lokal mieszkalny ma powierzchnię 29 m2, składa się z jasnego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i przestronnego korytarza, gdzie można ustawić np. wózek, rowery. Od strony południowo-zachodniej – balkon.


Lokal jest w bardzo dobrym stanie, na podłodze panele o wysokim stopniu odporności na ścieranie, drzwi antywłamaniowe, okna balkonowe oraz dwa okna „bulaje” –plastikowe, w aneksie kuchennym nowe szafki ze zlewem i płytą indukcyjną. W pokoju rozkładana, nowa biała sofa i 2 komody z szufladami. W łazience – prysznic, na ścianach i podłodze – kafle.


Niskie koszty eksploatacyjne (w przypadku zakupu pod najem dla turystów - właściciel unika obciążenia kosztami poza sezonem). Ogrzewanie i ciepła woda - miejskie, z licznikiem. W mieszkaniu – główny zawór ciepła, umożliwiający właścicielowi zamknięcie ogrzewania.


Atutem mieszkania jest lokalizacja, niskie koszty eksploatacyjne, bardzo dobry stan mieszkania oraz kamienicy, bezpieczeństwo, miejsce parkingowe na terenie posiadłości.


Dodatkowy link do zdjęć:  http://goo.gl/5Ygz1i


Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!


Joanna Jażdżewska
Tel. +48 792 750 821Zapraszamy do naszej placówki w Gdyni, przy ul. Świętojańskiej 134
e-mail: gdynia@freedom-nieruchomosci.pl
www.freedom-nieruchomosci.pl
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz