środa, 12 marca 2014

Zbychowo, nad jeziorem Wyspowo. Wyjątkowy dom, niepowtarzalna architektura.


Dom o charakterze bungalow i niepowtarzalnej architekturze. 
Na sprzedaż dom wolno stojący w Zbychowie, nad jeziorem Wyspowo – dla osób, które marzą o zamieszkaniu w cichej okolicy poza miastem, a jednocześnie niedaleko trójmiejskiej aglomeracji i morza.

Dom położony jest w Zbychowie, przy ul. Dębowej, w granicach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, 10 min. pieszo od jeziora Wyspowo. Nieruchomość graniczy tylko z dwoma zabudowanymi działkami i jest jedną z ostatnich działek tuż przed ścianą lasu, oddzielającą okolicę od Jeziora Wyspowo. Dzięki takiemu położeniu nowy właściciel zapewni sobie i bliskim ciszę, codzienny kontakt z przyrodą, ograniczenie do minimum ruchu kołowego i pieszego. Dojazd do Zbychowa: od strony Rumi/Redy – ulicą Zbychowską poprzez las, natomiast od strony zachodniej - poprzez Nowy Dwór Wejherowski. Droga dojazdowa do nieruchomości ma status drogi gminnej, czyli zimą jest odśnieżana.

Budynek ma charakter bungalowu i ładną bryłę wykończoną czterospadowym dachem, pokrytym ciemną dachówką BRAAS. Elewacja jest biała, wykonana z tynku szlachetnego. Od strony południowej i zachodniej budynku mieści się taras, a pozostała część działki obsadzona została zielenią, w tym starannie przyciętymi cisami, tujami, bonsai, bukszpanem. Działkę otacza zadbany żywopłot o wysokości 2 metry.

Powierzchnia użytkowa budynku to 139 m2, a w jej skład wchodzą: dwie jasne sypialnie, każda o powierzchni 12,4m2, łazienka 6,2 m2, oddzielne WC, przestronny salon z kominkiem 37,4 m2, jasna kuchnia 12,3 m2, spiżarnia 6,8 m2 oraz inne pomieszczenia razem o powierzchni 13,4 m2, w tym pralnia i pomieszczenie przygotowane do zainstalowania sauny. Istnieje możliwość wygospodarowania trzeciej sypialni. W bryle budynku mieści się garaż o powierzchni 25 m2. Na uwagę zasługuje wysokość części mieszkalnej budynku (od 2,56 m do 3,5 m), która daje mieszkańcom poczucie przestrzeni. Osoby uporządkowane znajdą dużą część gospodarczą, w tym praktyczną spiżarnię. Zaprojektowana indywidualnie zabudowa kuchenna wraz z półwyspem pozwala na wygodne gotowanie przez kilka osób jednocześnie. Wydajny duży pochłaniacz nad płytą grzewczą szybko niweluje zapachy powstające podczas gotowania. Mocne głębokie szuflady na naczynia i narzędzia kuchenne oraz wysokość na jakiej wmontowano wysuwany piekarnik oraz zmywarkę (jak na zdjęciach) pozwalają na pracę w pozycji stojącej i ograniczają do minimum konieczność schylania się.

Atuty nieruchomości to staranne wykonanie, bardzo dobry stan budynku, zadbany, wypielęgnowany ogród oraz lokalizacja. Z jednej strony blisko do aglomeracji miejskich jak Rumia-Reda i Trójmiasto, a z drugiej – las, jezioro, Trójmiejski Park krajobrazowy, zdrowy mikroklimat, ścieżki turystyczne. Nieruchomość jest idealna dla osób, które cenią wygodę i poczucie przestrzeni. Dobre izolacje budynku pozwalają latem cieszyć się chłodem, zimą nie tracić ciepła, a tym samym ponosić niskie koszty eksploatacyjne. Ogrzewanie dwusystemowe. Bardzo wydajny kominek. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń.

Pierwsza prezentacja - sobota, 22 marca. Wymagane wcześniejsze zapisanie się w grafik wizyt.
W sprawie termonów kwietniowych prezentacji proszę o kontakt telefoniczny.

Tel. +48 792 75 08 21
freedom nieruchomości – Oddział w Gdyni, ul. Świętojańska 134

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz