poniedziałek, 10 marca 2014

Na sprzedaż mieszkanie w Sopocie. Stan idealny.  Na sprzedaż mieszkanie w Sopocie. Okazja dla osób wymagających, które poszukują mieszkania w Sopocie, nie mają czasu na prowadzenie remontu i cenią dobrej jakości materiały wykończeniowe. Lokal jest w stanie idealnym.
  
Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, w bloku przy ul. Oskara Kolberga 16. Wokół bloku niedawno wyremontowano chodniki i parkingi, dzięki czemu nowy właściciel lokalu znajdzie wygodne miejsce parkingowe w pobliżu wejścia do bloku. Obok budynku  las i liczne ścieżki rekreacyjne, sklepy, przystanek autobusowy oraz  jedna ze Stacji dokowania Roweru Trójmiejskiego, dzięki czemu spod własnego mieszkania można dojechać w wybrane miejsce Sopotu lub innego punktu Trójmiasta i pozostawić tam rower. Niedaleko sopocka plaża i Aquapark.
Mieszkanie składa się z dwóch jasnych pokoi, przestronnego balkonu od strony południowo - zachodniej, niezależnej kuchni z oknem, łazienki, WC oraz przedpokoju. Do mieszkania należy pomieszczenie w piwnicy. Lokal jest w stanie idealnym, umeblowany, zachowany w jasnych kolorach, co pozwala nowemu właścicielowi nadać wnętrzom indywidualny styl. Podłogi obu pokoi wyłożone panelami z litego drewna jesionowego, na podłodze sypialni – dodatkowo ułożono miłą w dotyku wykładzinę, w przedpokoju i kuchni – wytrzymały gres, w łazience i WC – mocne kafle hiszpańskie oraz armatura krakowska KFA. Okna oraz drzwi balkonowe - antywłamaniowe. Drzwi wewnętrzne – Porta, zewnętrzne – Gerda. W przedpokoju trzydrzwiowa, głęboka drewniana szafa, m.in. na sprzęt gospodarczy. Cała instalacja elektryczna została wymieniona w 2006 r. Ogrzewanie wody i mieszkania – centralne, osiedlowe.
Mieszkanie jest jasne, gdyż okna skierowane są na dwie strony budynku. Dobra izolacja ścian mieszkania i zieleń za oknem kuchni oraz pokoi buduje poczucie prywatności i  intymności. Największe jednak atuty to: położenie w Sopocie i idealny stan mieszkania. Całość zagwarantuje właścicielowi poczucie zadowolenia z nabycia tej nieruchomości. Budynkiem zarządza Nauczycielka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Sopocie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną Księgą Wieczystą.  Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!
  
Prezentacja mieszkania w sobotę. Wymagane wcześniejsze zapisanie się w grafik.
Joanna Jażdżewska 

Tel. +48 792 75 08 21
freedom nieruchomości - Oddział w Gdyni,
Gdynia, ul. Świętojańska 134

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz