poniedziałek, 24 marca 2014

Na sprzedaż dom w Gdyni Dąbrowa.

Na sprzedaż przestronny dom w Gdyni, idealny dla osób, które poszukują wygodnego domu w mieście, a jednocześnie blisko przyrody, lasu. Dom łączy obie cechy w sposób wyjątkowy.

Nieruchomość położona jest w Gdyni Dąbrowa, przy ulicy Łopianowej nr 37. Ruch kołowy na drodze jest praktycznie ograniczony, gdyż ulica jest z jednej strony zamknięta (ślepa), co oznacza, że drogą poruszają się jedynie mieszkańcy ulicy Łopianowej i ich goście. Właściciele domu cieszą się widokiem na las oraz jego bliskim sąsiedztwem. Dzielnica wyróżnia się bardzo dobrym mikroklimatem. Dąbrowa jest bardzo dobrze skomunikowana z Trójmiastem dzięki bliskości Obwodnicy, jest również doskonałym punktem wypadowym na Kaszuby, z Dąbrowy biegnie ulica Wiczlińska do Koleczkowa i nad pobliskie jeziora np. w Bieszkowicach oraz trasa nr 20, z Gdyni do Szwajcarii Kaszubskiej. Na Dąbrowie znajduje się nowa szkoła podstawowa z basenem, cieszący się dobrą opinią wielospecjalistyczny ośrodek zdrowia, niedaleko, bo na obrzeżu dzielnicy, znajduje się hipermarket Tesco.

Dom składa się z trzech kondygnacji, razem o powierzchni użytkowej prawie 204 m2. Na parterze mieści się garaż 15,8 m2, kuchnia 9m2, częściowo otwarta na pokój dzienny 51 m2 z jadalnią i częścią wypoczynkową wokół kominka i tarasu, WC 3m2. Na piętrze znajdują się trzy duże sypialnie 14 m2, 18 m2, 19 m2 oraz łazienka z wanną i prysznicem. Poddasze to otwarta przestrzeń z balkonem od strony wschodniej, obecnie wykorzystywana dla celów rekreacyjnych. Za budynkiem, od strony południowej, z pokoju dziennego, wychodzi się na taras i zielony ogród. Elewacja domu została obłożona jasną holenderską cegłą klinkierową. Dach ocieplony styropianem.

Dom idealny dla osób, którym zależy na mieszkaniu w mieście, w dobrze zorganizowanej dzielnicy, a jednocześnie przy spokojnej ulicy i w sąsiedztwie przyrody. Atutem samego budynku są przestronne pomieszczenia, w tym salon z jadalnią, wyjściem na taras i częścią wypoczynkową wokół kominka, razem o powierzchni 51 m2. Grunt stanowi własność. Ogrzewanie budynku z dwóch źródeł: kominek oraz piec elektryczny na dwie taryfy. Ogrzewanie ciepłej wody poprzez ogrzewacz przepływowy, dwutaryfowy. Istnieje możliwość zamiany ogrzewania na dwufunkcyjny piec gazowy.

Prezentacja domu w sobotę – 12 kwietnia. Wymagane wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne i zapisanie się w grafik zaplanowanych prezentacji.

Kontakt:
tel. +48 792 75 08 21
freedom nieruchomości – Oddział w Gdyni, ul. Świętojańska 134

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz