poniedziałek, 5 listopada 2012

Apartamenty w Krynicy Morskiej/ Apartments in Krynica Morska

Apartamenty w Krynicy Morskiej
/The luxury apartments in Krynica Morska./Apartamenty w Kompleksie Apartamentowo-Hotelowym „Continental"
Inwestycja obejmuje 196 luksusowych apartamentów wraz z miejscami postojowymi w hali garażowej
oraz ponad 900 m2 powierzchni usługowych.

Kompleks jest urokliwie położony pośród drzew, zaledwie 200 m od bałtyckiej plaży i oddalony od głównej drogi. Architektura obiektu nawiązuje do stylu budowli regionu z początku XX wieku, znajdujemy tu charakterystyczne elementy pruskiego muru oraz wieżyczki .

Dogodny dojazd z autostrady A1, trójmiejskiej obwodnicy portu lotniczego w Gdańsku--Rębiechowie i bazy promowej w Gdyni i Gdańsku. Oba budynki kompleksu zostały wybudowane i wykończone z dbałością i zastosowaniem wysokiej jakości materiałów jak przystało na tej klasy obiekt apartamentowo--hotelowy.

Oferowane tu apartamenty są zróżnicowane pod względem wielkości i funkcjonalności, dzięki czemu każdy może znaleźć apartament odpowiadający potrzebom. Większość apartamentów jest w stanie deweloperskim z możliwością skorzystania z usług projektanta, wykończenia i umeblowania. W ofercie sprzedaży są również apartamenty pokazowe.

Dla bezpieczeństwa każdy lokal został wyposażony w szyby antywłamaniowe, włącznik energii elektrycznej oraz otwieranie drzwi na kartę. Ogrzewanie jest indywidualnie sterowane przez Internet, co umożliwia ustawienie odpowiedniej temperatury na dzień przyjazdu do Krynicy Morskiej.

Z uwagi na wyjątkowe położenie oferowanej tu nieruchomości, warto rozważyć zakup apartamentu dla siebie jak i do wynajęcia. Z informacji firmy Sun&Snow zajmującej się wynajmem apartamentów dla Polaków jak i obcokrajowców, ciągle brakuje na Mierzei Wiślanej wysokiej klasy lokali.


Kontakt:
Joanna Jażdżewska (English, Spanish)
Tel.: +48 792 7 508 211 komentarz: